| MARIA62432 a întrebat:

Ieri, am fost la salon și mi-a facut o domnisoara ombre, a folosit decolorat pudra. Nu imi place cum a ieșit, voiam altfel, am dat și o gramada de bani. Și acum nu știu ce sa fac. As vrea sa mă vopsesc, măcar cu câteva culori mai închise. Se va prinde vopseaua pe decolorant? Nu pot sta cu parul așa.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Vopseaua se prinde cel mai bine pe parul decolorat.
Greșeala ei e ca trebuia sa folosească apoi o vopsea sau un toner.
Eu zic sa nu te faci direct culoarea ta naturală, ci sa îți iei un blond mediu sau închis și sa dai pe zona colorata și va iesi un ombre mai frumos. Dacă nici așa nu îți place atunci fa-te culoarea ta.

1 răspuns:
| missfatadelatara a răspuns:

Mai stai întâi 1 zi 2 și pe urma da.