| BrielleD a întrebat:

Imi doresc o noua culoare la par si nu stiu ce sa aleg dintre rosu rubin si negru albastrui. Ma prind ambele culori. Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rosu rubin as alege

| Veroniquest a răspuns:

Deoarece vine vara si e anotimpul culorilor, sugestia mea este sa optezi pentru rosu rubin. Adauga fetei tale putiin fard si vei fi perfecta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Negru te cam imbatraneste, mergi pe rosu rubin mai bine.
Te pup!

| MetalHead04 a răspuns:

Fa-ti-l rosu..sau ar merge sa ti-l faci jumatate rosu..si jumatate negru :3! gen Antonia.

| CatalinaKaty a răspuns:

Rosu Rubin :X

| violetflyer a răspuns:

Rosul rubin e foarte frumos, mai ales daca te dai cu ruj rosu aprins, iar negrul albastrui iti contureaza ochii. Daca ai ochi albastri opteaza mai bine pentru negru albastrui, daca nu, atunci rosul rubin, cu niste haine varatice cu imprimeuri florale viu colorate.

| Munteanu_Ioana_1997 a răspuns:

Rosu rubin deoarece vine vara...