| BrielleD a întrebat:

as dori sa imi schimb culoarea parului si nu stiu ce sa aleg dintre rosu rubin si negru albastrui. Mentionez ca ma prind ambele culori, insa nu stiu ce sa aleg. Voi ce ati alege?

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Mie imi place negru albastrui. Mai ales daca ai parul mai lung de umeri si daca te speli cu un sampon pentru stralucirea parului, o sa se vada foarte frumos.

| morningstar a răspuns:

Din cate am auzit, roscatul maturizeaza/ imbatraneste. Negrul albastrui e si modern.

| anonima20 a răspuns:

Iti recomand cacaniu in dungi blushing

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Mie imi place mai mult negru albastruiwinkingBafta

| Cliche a răspuns:

In locul tau as alege roscatul pentru ca daca nu iti place sau te plictisesti de el te vopsesti si gata. In schimb cu brunetul o sa ai batai de cap ( cred ca ai auzit ca nu iese doar prin decolorare sau foarfeca ). Sau, daca chiar vrei sa experimentezi brunetul foloseste un sampon nuantator sau o vopsea semi-permanenta.