| GOLD99 a întrebat:

imi este foarte frica sa ma pensez, sprancenele mele trebuie retusate dar imi este frica sa nu mi le faca prea subtiri si sa raman asa toata viata, apropo sunt din Iasi. Aveti vreun sfat sa imi dati?

5 răspunsuri:
| Fresh a răspuns:

Nu ramai asa toata viata, doar vreo 2 saptamani, pentru ca sprancenele cresc repede :d

Răspuns utilizator avertizat
| ArrianaM a răspuns:

Nu,daca te pensenzi, smulgi firul care peste putin timp creste inapoi, deci nu ai de ce sa iti faci griji ca vor ramane toata viata asa.si primele 2 dati cand te pensezi ustura, dar dupa nu mai simti nimic. si apropo, cati ani ai?

| Alexya28 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica nu raman asa, mai cresc si nu doare rau...

| barbie777 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica, nau cum sa ramana prea subtiri toata viata.Da cand o sa te pensezi o sa te doara putin, Dar nu o sa ramana subtiri pe veci o sa-ti creasca chiar daca s-ar intampla asa ceva dar nu cred.