| anonim_4396 a întrebat:

Eu am sprancenele putin mai departate si fruntea lata. Mama zice ca nu ar trebui sa ma pensez pentru ca ar ramane mai subtiri si astfel fruntea ar parea si mai lata. Dati-mi, va rog, niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| onlyme2851 a răspuns:

Nu am stiut. Mai bine du-te la un salon, explica-i celei care te va pensa ce te ingrijoreaza si apoi va stii ea cum sa te penseze.

8 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Eu zic sa te pensezi! Vei vedea că o să iti stea mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Lasă sprâncenele să crească, ascultă de mama ta, îţi vrea binele!
Te pup!

| onlyme2851 a răspuns:

Depinde si cati ani ai. Ca daca ai 12 ani, sprancenele o sa iti mai creasca si astfel poti sa le dai o forma mai buna pe la 15, 16 ani. Crede-ma, nu e neaparata nevoie sa te pensezi cand abia ti-a venit ciclul.winking

| JustAKiss a răspuns (pentru onlyme2851):

Am 15 ani

| onlyme2851 a răspuns (pentru JustAKiss):

Nu am stiut. Mai bine du-te la un salon, explica-i celei care te va pensa ce te ingrijoreaza si apoi va stii ea cum sa te penseze.

| onlyme2851 a răspuns:

Aa, cat despre faptul ca ai fruntea lata...si eu o am. Asta s-ar putea estompa printr-o tunsoare. big grin. Mergi la un salon mai specializat, cel putin prima oara, si explica-le.

| zozoMik a răspuns:

Bun...daca alegi sa te pensezi nu incerca sa le faci subtiri, parerea mea e ca arata si putin inestetic, si oricum nu se poartalaughing
Mergi la un salonpuppy dog eyes sau la cineva care stie cum sa penseze, cineva cu experienta, e mult mai usor decat sa incerci tu si sa dai gres.

| TroubleWoman a răspuns:

Lasa-ti sprancenile sa cresca si ascult-o pe mama ta.Ea sigur iti spune adevarul; nu astepta sa te critice altcineva...