| warmcolors a întrebat:

As vrea sa stiu si eu alte firme, ca Avon, Oriflame, Lady`s unde ma pot face reprezentant.cine ma poate ajuta?batting eyelashes fundita

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cine doreste sa se inscrie ca reprezentant Oriflame? pana la 40 % discount, poti sa renunti cand vrei, nu esti obligat sa dai in fiecare campanie, comanda. merita sa incerci. Daca te inscrii pana lpe 12 iunie si trimiti comanda de minim 250 de lei intri si in programul de bun venit si primesti cadou un portfard, apoi o pereche de ochelari si apoi o super geanta! merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Doar iti castigi prieteni, si faci si tu ceva economii din banii care iti raman tie de la comenzi. Spre ex daca dai comanda de 5 mil, iti raman tie 2 milioane. Si vei strange usor comanda daca esti sociabila si ai prieteni e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| XastamikaX a răspuns:

Mai bine la Avon, este o firma mai populara. Daca vrei te inscriu eu.Ma poti contacta la id-u meu: vata_iulia

| Georiflame a răspuns:

NU RATA COMPETITIA SI CADOURILE ORIFLAME DACA TE INSCRII pana la sfarsitul lunii mai![ castigi un portfard, o pereche de ochelari si o super geanta, toate de colectie! ] discount pana la 40%, produse naturale de care te vei indragosti! contacteaza-ma pentru detalii si inscriere! MERTITA! contact la numarul de telefon 0785 980 131( cosmote), sponsor Georgiana Petre id : totunzambet

| Georiflame a răspuns:

Daca te inscrii la Oriflame pana la sfarsitul lunii mai, prinzi cadourile care se ofera doar noilor reprezentanti : un portfard super :X, o pereche de ochelari si o super geanta, alba :X. Merita sa incerci. Discount 23-40 %! Ma gasesti la id de mess totunzambet sau telefon 0734 14 2030. Te astept cu drag, pe tine si pe fetele care mai doresc sa castige bani si sa se distreze happy. pupici

| georgyya a răspuns:

Sunt si eu reprezentant Lady's. Daca doresti sa devii reprezentant Lady's ma poti contacta la repr_ladys@yahoo.com
Numele meu este Georgiana.
http://ladyscosmetics4all.wordpress.com/

| danuu_4423 a răspuns:

BUna! uite intra pe dulce_danutza97! te pot ajuta big grin

| corrrina a răspuns:

FM group, firma de cosmetice, parfumuri si produse de uz casnic. Eu sunt foarte multumita. Pt mai multe detalii imi poti trimite mesaj :*

| Miruna_9429 a răspuns:

Bb_myqtz...da-mi add iar eu iti ofer dupa prima comanda un cadou in plus