| ElenaZ12 a întrebat:

Bună, imi poate recomanda cineva care chiar a avut aceasta problema cu căderea părului, am cumpărat tot felul de tratamente, de șampoane, nu știu ce sa fac, se oprea căderea la unele după care apare din nou, vă rog să îmi recomandați dacă ați folosit ceva și v-a ajutat!

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la medic, mai ales dacă e cadere masiva ca nu cumva a suferi de alopecie.

Mie una îmi cade foarte tare parul dar se regenerează.Si eu indiferent de ce șampon folosească nu ma ajuta.Incearca tunsul și samponul de cal. Daca nu, medic.

| sammie a răspuns:

Du-te la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă Alpecin.

| powerpuff25 a răspuns:

Redist -redone caută au un șampon ff bun pentru căderea parului