| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o crema buna pentru zona ochilor/cearcănelor? Ma deranjeaza liniile acelea fine din zona ochilor și vânătăile de sub ochi in special

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cremele ajuta la hidratarea pielii, dar nu fac sa dispara cearcanele. Cearcenele dispar cand elimini cauza care le provoaca, adica pierderea orelor de noapte.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu am cearcăne,(doar azi ca nu știu de ce m-am trezit cu ele) dar când am pus întrebarea aia nu aveam cearcăne, vorbeam de liniile alea fine nu pungile de la ochi

| Nume6 a răspuns:

La Gerovital(Farmec) găsești cele mai bune creme românești, testate dermatologic, le trimiţi mesaj și îţi recomandă ei o cremă, livrarea vine și rapid.

| Sonia20202 a răspuns:

Remescar, am incercat si te ajuta. Sau injectare acid hialuronic.