| Eusuntdiana a întrebat:

Bună, îmi poate spune și mie cineva cum e cu mărimile la blugi pe site la H&M? De fel eu port mărimea 34, 36...depinde de blugi. Dar cum ar trebuii să aleg mărimea pe site? Ce s-ar potrivi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ca sa fii mai sigura si sa nu ai probleme mai bine ai merge in magazin sa-i probezi. Sau daca vrei neaparat de pe site, cred ca-i poti returna daca nu-ti vin bine, dar trebuie sa fie cam la o zi/2 de la primierea coletului.

| Anonimuserr a răspuns:

Măsori talia ta cu un centimetru de croitorie şi calculezi după aceea. Foloseşti acest ghid de mărimi.

http://www2.hm.com/......61002.html

Circumferința șoldurilor trebuie măsurată în zona cea mai proeminentă"

Te vei uita la circumferinţa taliei în cm mai jos puţin.

| thewomaninwhite a răspuns:

Asta as vrea si eu sa aflu. Dar eu port m-38 de obicei.