| from02hero100 a întrebat:

Imi puteti arata niste poze cu haine si cu accesorii pentru o plimbare langa mare? Eu nu am gasit.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Poti purta panataloni scurti impreuna cu o camasa lejera si slapi sau o rochita colorata cu bretelute.Topurile si rochitele cu bretelute sunt foarte dragute.

4 răspunsuri:
| Alexoutza a răspuns:

Buna,am si eu o intrebare esti fata sau baiat?confused

| BekaLOVE_4250 a răspuns:

Daca esti fata poti sa-ti iei niste pantaloni scurti de blugi, cu un tricou cu niste modele, si poti sa iti legi pe umar o esarfa intr-un nod, poti purta o bratara la mana si la picior, cu niste slapi iar parul pe o parte.

fundita?/?