| FlyingSparkle a întrebat:

Ce este,, cool" si,, la moda" de purtat la 13 ani? imi puteti da niste combinatii de haine, cu vesta, pantaloni, etc, dar si accesorii? daca puteti, puneti si niste poze, va rog!

2 răspunsuri:
| iTami a răspuns:

Creeazati propriul stil.fii originala.
si nu te compilca.un top, tricou cu imprimeu si niste colanti sunt destul.poti pune si o vesta neagra daca esti la scoala peste top su un bolero daca esti pe strada. cerceii sa nu fie din aia mri si super colorati ca la pitzi. poate din aia din aur care chiar valoreaza ceva.nu te impodobi cu coliere si de-astea c^gigantice
si nu tatuaje, percinguri si o mie de gauri in urechi.esti artista, nu pitipoanca sau din aia care vrea sa se de la toti baietii
nu uita
fii tu insati.

P.S.asa se scria, nu?; ))

| SexAndDrugs a răspuns:

O esarfa de rapper, o sapca de rapper, o vesta, niste skateri si un tricou obisnuit