| alice_2534 a întrebat:

Buna imi puteti da cateva sfaturi, cum sa ma coafez, sa ma machez si ce sa port pentru nunta cumnatei mele am 19 ani sunt bruneta parul lung, tenul deschis, 160cm si 66kg multumesc

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| allexxandrucka a răspuns:

Buna, o buna varianta pentru nunti, si cu siguranta va fi o schimbare ce va impresiona pe toata lumea sunt extensiile de par. Extensiile de par iti dau oportunitatea de ati face mult mai multe coafuri si in plus un par lung este f elegant.Eu vand extensii de par cu clipsuri ceea ce iti da posibilitatea sa le dai jos si sa le pui oricand doresti fara ajutorul unul profesionist. Am in 2 variante disponibile pe stoc din par 100 % natural care costa 250 lei setul sau din par sintetic ce poate fi ondulat, este tongable, si care costa 130 lei. Pt detalii si comenzi ma gasesti la id-ul de mess extensii4u sau la 0762834866