| asd1 a întrebat:

Credeti ca mi-ar sta bine bruneta? Am tenul deschis, ochii albastrii, parul saten deschis!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Daca ai tenul foarte deschis si ochi la fel de deschisi, adica albastrii s-ar putea sa iti inaspreasca prea tare trasaturile, sa te maturizeze.eu as zice sa te vopsesc saten inchis cu un ton-2...in niciun caz sa nu ajungi la brunet intens pentru ca nu e potriv it pentru tine.eu in locul tau m-as vopsi mai deschis decat parul meu natural, dar e alegerea ta.

uite un saten potrivit pentru tine

http://www.google.ro/......tp?/search

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai ochii albastri vei arata beton bruneta.

| mona a răspuns:

Iti va sta perfect

| Bondarel99 a răspuns:

Brunetul nu se potriveste deloc cu tenurile deschise.Ca sa porti aceasta culoare de par trebuie sa ai un ten perfect pentru ca fiind contrastul prea mare se va vedea fiecare cos, cicatrice si alta imperfectiune si intr-un mod urat.De asemenea te imbatraneste foarte mult si vei arata ca Morticia Adams.E alegerea ta ce faci, dar sa stii ca negrul e cel mai pacatos si il scoti foarte greu din par dupa aceea.
Eu te-as sfatui sa incerci o nuanta de ciocolatiu, saten inchis daca vrei sa-i mai inchizi culoarea si foloseste numai vopsea fara amoniac.

| nutuxcristian a răspuns:

Buna! Iti va sta bine, dupa parerea mea. De fapt, tie daca nu ti-ar placea, altii pot sa te vada de 1000 de ori mai frumoasa, deoarece tie nu iti place. Eu zic sa ai incredere in tine si...sa lasi rautatile pe margine. Numai bine, o seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Negrul maturizează prea mult!
Nu-i mai bine să te laşi tu aşa naturală?
Presupun că încă nu ai fire albe, aşa că nu văd rostul să-ţi distrugi părul pe tot felul de vopsele.
Dacă tot vrei, mergi pe un castaniu.
Te pup!

| Uza a răspuns:

Fa-te bruneta, o sa iti stea super bine, crede-ma!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Da ti-ar sta foarte bine... pentru ca ai tenul deschis (si eu il am si tot bruneta as vrea sa ma fac)
Si referitor la ochii tai: mi se pare ca ochii albastrii vin foarte bine cu parul brunet, chiar mai bine decat ar veni parul blond cu ochi albastrihappy
Sper ca te-am ajutatwinking!

| teomili a răspuns:

Eu zic ca iti va sta bine. Ti-asi recomanda sa iti asculti instinctul.