| qtheodora a întrebat:

IMI puteti recomanda o crema, lotiune, pentru cosuri, am niste cosuri ingrozitoare pe frunte.
PS:Am 11 anibatting eyelashes
fundita.

Răspuns Câştigător
| al3inada a răspuns:

Eu am folosit clean&clear cu granule albastre, daca nu gasesti incearca sa iti cumperi ceva tot ce la clean&clear sunt bune mie si verisorilor mei ne-a mers bine cu ea.

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buuuna.
E un gel de curatare de la Nivea, afce reclama la televizor.
Pup:*
Costa 20-25 lei

| beautifulkiss a răspuns:

Buna poti folosi Zynerit pe mine ma ajuta, bine nu imi trec de tot, dar usor usor trec.Costa 30 de lei.
Sau poti folosi masca cu malai si galbenus:Le amesteci, compozitia o pui pe fata si o lasi timp de 10-15 minute.Pe urma te clatesti cu apa calduta.Repeti tratamentul de 3-4 ori pe saptamana.
Numai bine.

| lilboutique a răspuns:

Hei:* eu cand eram de varsta ta aveam aceeasi problema, au inceput sa imi apara cosuri. Daca ai breton atunci se explica de ce iti apar cosuri in special pe frunte. Daca nu, ar trebui sa mergi la un dermatolog si el va stii ce sa iti recomande, crede-ma am incercat muuuulte dar pana am ajuns la doctor nu am scapat de ele. Acum am 16 ani si nu mai am probleme cu cosurilehappy

| liii a răspuns:

Eu am folosit Clean&Clear si e destul de bun, usuca cosurile si trec mai repede.

| RainbowAndra a răspuns:

Buna, este buna solutia si cremele, deoarece pe mine m-au ajutat
- AKNESOL lotiune antiacneica pentru tratarea cosurilor
- crema de intretinere cu extract de SPIRULINA
- daca vrei sa mai calmezi cosurile te dai cu crema cu galbenele
Sper sa scapi de cosuri. Pa, pa :*!

| Sultana_4823 a răspuns:

Mult ceai de urzici si eventual o cura cu argila, vor face cosurile sa dispara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ti-a venit chef de sex laughing.

| cdinro_3701 a răspuns:

Buna eu am folosit o crema de la Cosmetica Afrodita si a dat rezultate o gasesti aici: http://www.sanavita.ro/cosmetica-afrodita/