| Andreimau a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o crema sau ceva pentru coșuri?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapun, spalat foarte bine, dimineata si seara!

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Skinoren

| elennax a răspuns:

La Oriflame este un ulei, LoveNature Purifying Oil se cheama. Nu le elimina complet din pacate dar le estompeaza frumos

| dmz123 a răspuns:

Https://www.crisalis.ro/femei-ser/producator-Revox serurile de la revox fac minuni dar bine inteles cu o rutina clara, demachiat dimineata si seara si folosit prin rotatie unul dim si unul seara. eu de exemplu am inceput cu acid salicilic seara si dimineata niacinamide, apoi cand am reusit sa-mi mai curat fata am alternat niacinamide si salicilic seara iar dimineata am folosit cafeina pentru ochi si hialuronic pentru fata.

| Alina1322 a răspuns:

Bună. Încercă crema antiacneica de la tisfarmaceutic.