| Roxana223 a întrebat:

Bună!
Îmi puteți recomanda o crema pentru petele lăsate de coșuri? Menționez ca mi le-am strâns și am folosit crema gerovital pentru acnee.Coșurile mi-au trecut,mai am doar câteva, dar petele se vad urat.
Ce ar trebui sa fac?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Effaclar duo

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa folosesti acizi care sunt exfoliati si te ajuta la regenerarea celulelor. Eu folosesc acid mandelic de la the ordinary. Pe langa asta, crema hidratanta si acid hialuronic.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! Dermatolog. happy

Sau folosește o mixtură mentolată de la farmacie (în jur de 3, 4 lei) big grin până atunci, e foarte bună.winking

Sanatate! happy Funda? big grin