| Alasia a întrebat:

imi puteti recomanda o vopsea buna? m-am vopsit pana acum cu syoss, dar nu sunt multumita de ea, si la inceput cu palette dar as vrea ceva diferit. imi recomandati ceva va rog? ceva totusi accesibil ca am parul lung si trebuie sa-mi dau 2 cutii, si nu prea asi da 70 de lei pe 2 cutii cu l'oreal

5 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Iti sugerez Henna, este durabila iar cel mai important lucru este ca nu iti ataca parul, de asemenea este foarte accesibila.happy

| Beatrice_5910 a răspuns:

Londa este foarte buna si are o gama variata de culori.

| Bianka1811 a răspuns:

Pai incearca garnier e foarte buna chiar daca e putin mai scumpa sa stii ca e foarte buna happy

| Sely_3806 a răspuns:

Gerocosen

| fanepop a răspuns:

Vopsea savana cu teflon sau spor cu ioni de argintbig grinD