| MadalinaCumpanici a întrebat:

Imi puteti recomanda un sampon pentru parul uscat si degradat?

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Buna, daca parul tau este foarte uscat si degradat te sfatuiesc sa dai o fuga la farmacie si sa ceri ajutor, ai sa vezi ca o sa ti se recomande produse bune si o sa fie la preturi accesibile. Daca nu vrei ca produsele sa fie de la farmacie eu iti recomand sa folosesti sampon se la gliss sau elseve. pentru ca sa ai un par sanatos trebuie sa ti cont de anumite regui de baza 1.iti trebiue o alimentatie bogata si echilibrata si un stil de viata sanatos 2. trebuie sa folosesti produse speciale pentru ingrijirea parului cum ar fi sampon, balsam si masca 3 trebuie sa renunti in a mai folosii placa fhoen, ondulator. Dar revenind la intrebarea ta incearca Gliss reparator sau elseve reparator ( le poti cumpara de la kaufland, real, carrefour, exista promotii si poate prinzi si la pachet, pachet = sampon, balsam masca, daca vrei sa iti refaci parul incearca sa folosesti pe langa sampon si balsam si masca )happy

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Http://atshopping.ro/product.php?id_product=132 Sampon Hegron Hair repair par uscat/degradat

| mihaela31 a răspuns:

Este samponul de la Elseve L'oreal Paris-anti rupere sampon reparator pentru par degradat agresat sau casant, eu il folosesc de 5 ani,imi creste parul foarte repede,este ambalajul de culoare portocalie cu o dunga grena pe capac,si miroase si frumos si pentru par e nemaipomenit,dar efectul se vede in timp,dar sa il folosesti fara a il inlocui cu altul,adica sa te tii de el, eu nu mi-am mai schimbat samponul de ff multi ani, incearca-l!happy

| babyangel a răspuns:

Head & Shoulders hairfall defense

| MarioOnette a răspuns:

Shauma

| radhika89 a răspuns:

Eu folosesc dove sampon si balsamul sunt foarte bune