| mata3000 a întrebat:

Imi puteti spune care e cel mai bun sampon de par impotriva matretii. Funda...

7 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Clear si dove:X

| Sara2 a răspuns:

Head and shoulders mentol

| Bondarel99 a răspuns:

Head&shoulders e cel mai bun.

| MadRaven a răspuns:

Cea mai buna metoda sa scapi de matreata e sa pui zeama de lamaie in sampon:-)
Cat despre sampon, cel mai bun e cel care se potriveste cu parul tau.Nu folosi mereu acelasi sampon, mai rau faci
Bafta :-)

| SORi16 a răspuns:

Buna nu incerca cele mai ieftine metode gen wash &go sau head and shoulders NU.Incearca samponl de la syoss e 100%sigur foloseste-l cel cu pro-chertina. Daca iti displace incearca cu cele naturiste. Care au extract de plante medicinale.Foloseste un balsamm si o sa scapi.Mult noroc.

| ZuZuDuDu a răspuns:

Nu prea merge cu sampon dar incearca Clear!

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Buna! Si eu aveam probleme cu matreata si am incercat tot felul de sampoane care mi-au facut mai rau, apoi am descoperit Head&shoulders cu migdale.E foarte bun, iti hidrateaza scalpul si parul devine mai moale si mai sanatos! Sper ca te-am ajutat!happy