| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un rimmel bun ca sa faca genele lungi+ volum?

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Mascara L'Oreal Paris False Lash Wings...credema are sotia mea si este foarte bun. sper sa iti fie de ajutor poate primesc si eu un vot seara frumoasa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am unul de la Avon Big & Daring e destul de bun, rezista foarte mult.Altul care imi place foarte mult e Avon Supershock. Sunt accesibile si sper sa la incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maybelline LASH sensational si pentru un efect mai dramatic poti sa adaugi un strat de maybelline the colossal mascara ( dar nu prea e nevoie, eu fac asa pentru ca ultimul strat e de mascara rezistenta la apa ).