| anutza00dragutza a întrebat:

Imi puteti spune va rog top 5 cele mai bune fonduri de ten pentru ten gras? Multumesc.

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Aerateint Pure Fond de Ten Vichy, Maybelline Affinitone, Fond de ten matifiant Avon si Avon Fond de ten calmant.

| xAliya a răspuns:

Revlon Colorstay si fondul de ten spuma de la Roche Posay.

| FS1 a răspuns:

Vezi mai multe detalii aici: http://suntfashion.com/? s=machiaj

| FlipyFlop a răspuns:

Eu iti recomnad de la Oriflame fondul de ten Giordani Gold.Am incercat si este foarte bun. Daca nu iti place incearca la farmacie.P.S:daca iti iei unul de la farmacie sa stii ca este cam scump.