| anonim_4396 a întrebat:

am tenul uscat spre normalhappy si daca ma spal cu sapun mi se usuca tenul mai tare...imi recomandati ceva cu care sa ma spal pe fata (ca sapunul) insa sa nu se mai usuce..multumesc! p.s:am 15 anihee hee

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Foloseste lotiune tonica sau servetele umede, gasesti la magazine, speciale pentru tenul uscat. Cam toate produsele cosmetice (nivea, garnier, elmiplant) au cate o gama pentru tenul uscat.

3 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

Http://ioana-make-up.blogspot.ro/2012/08/steps-to-perfect-make-up-1-1.html uite. acest articol iti explica tot ce trebuie sa faci, iar la sfarsit sunt si produse :D

| AliGab a răspuns:

Sapun lichid special pentru fata de la Herbagen. Tubul este de 250 ml, alb cu incriptionare albastra.

| Wihox a răspuns:

Ai incercat dove?