| Emima19 a întrebat:

Îmi spuneți va rog, fetele care ați încercat, măști făcute acasă care v-au făcut foarte bine parului?
Și încă ceva, cum trec petele de la acnee? Tot ceva natural dacă știți, mutumesc.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Ulei de măsline, cocos si ricin
Am luat si supliment de vitamine, încerc sa manca pe zi cate 2 fructe si legume, ajuta mult parul

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da am văzut rezultate in doua luni, si am fost extrem de mulțumita
Nu știu si eu a-și vrea sa aflu, in prezent folosesc ceai de gălbenele pentru ten

| Emima19 explică (pentru SilentRain):

Ce ai folosit pentru par? Ai zis doar ca ai avut rezultate. Scuze dacă nu m-am exprimat bine sau nu am inteles

| SilentRain a răspuns (pentru Emima19):

Ulei de măsline, cocos si ricin
Am luat si supliment de vitamine, încerc sa manca pe zi cate 2 fructe si legume, ajuta mult parul