| didii5 a întrebat:

Buna,imi spuneti si mie va rog ce materii se face in clasa a 9 la turism si alimentatie?

4 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Buna, si eu sunt tot la turism si alimentatie si trec pe a10a.Iti pot spune ca eu am facut majoritatea materiilor din generala insa fara latina, desen si muzica.Pe langa acestea am mai avut inca 3 materii de specialitate numite module, insa acestea sunt altele in fiecare an.

| MetalHead04 a răspuns:

In primul rand "ce materii se fac" nu "ce materii se face" si intr-a 9-a se face exact ce ai facut a 8-a in afara de latina, cred, si o sa va bage modul 1, 2 bla bla.

| 199609 a răspuns:

In clasa 9 : La fel ca intr-a 8a(fara latina si d-astea ) dar numai ca apar 3 -4 modul
In clasa 10 o sa se scoata : chimie, fizica, si o sa va bage module.