| valentina_6677 a întrebat:

In acest weekend o sa merg intr-un club din sinaia.cu ce sa ma imbrac sa nu imi fie nici frig dar sa fie si la moda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite niste sugestii www.zuum.ro/pagina.php?id=503

5 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iti garantez ca in club nu va fi frig. Iata cateva sugestii: http://www.karena.ro/......ru_banchet

| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www.divahair.ro. Acolo o sa gasesti o multime de "oferte". :)

| bfvhjcv a răspuns:

Http://ginutza-star.blogspot.com/......minte.html

http://www.evaclub.ro/......-vara-2010

sunt niste haine foarte frumoase
sau, daca nu iti plac, te poti imbraca cu o rochita draguta, botine si cateva accesorii, sau o fusta scurta cu un maieu, si cu niste botine sau pantofi.
in sinaia, in club, cred ca te duci in city pride, black horse, club green sau blue angel.
am fost si eu in toate si e supr tare:X:X:X. sper ca te-am ajutat.\
sa te distrezii!

| happy_7964 a răspuns:

Ia-ti o rochita draguta sau blugi cu o bluza nu foarte groasa si botine. Chiar daca afara e frig, inauntru e cald si dansand te vei incalzi si tu foarte tare. Atat timp cat ai o gecuta cu tine pentru afara, poti purta si maneca scurta inauntru, daca stii ca dansezi mult. Sau daca tot ai dubii in ceea ce priveste frigul ia-ti un maieu peste care pune un bolero pe care il poti da jos daca iti este cald.
Distractie placuta!

| lupuldemare a răspuns:

In chiloti iubito