| alinaWalina a întrebat:

In august, merg la o nunta. Am parul de lungime medie. Cum sa ma coafez? Si cum sa ma machiez asa mai strident, neobisnuit? Sa merg la un salon? Eu de obicei ma faceam cu rimel, fond de ten, pudra, gloss, fard. Dar acum nu mai vreau asa simplu. Dati'mi tutoriale, link'uri, site'uri, sfaturi, orice.
Ms.
Dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| varicristinamonica a răspuns:

Uite sfatul meu : du-te la salon, la hairstilyst, si el va sti ce ti se poatriveste, iar cu machiajul, spune-i ca vrei asa ceva mai neobisnuit, strident, iar el/ea te va face ca in vis, si... distractie palcuta la nunta! kiss eu inainte de nunti ma duc la salon si rezultatele, ei bine, sunt minunate. sper sa-mi dai fundita kiss

4 răspunsuri:
| Roxii_5109 a răspuns:

Um sincer, cauta pe youtube gen: dramatic make up tutorial. si o sa-ti apara multe videou`ri soo. iar eontru par hmthinking cred ca ti sa`r potrivi par gen wavy sau curly...cauta (tot pe youtube) : wavy/curly hair beyonce inspired. si eu am parul mediu si ador frizura asta. hope it helps! big grin iar faza cu salonul nu prea cred ca merge pentru ca trebuie sa platesti mult, si de ce sa platesti cand poti face tu pe gratis?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un coc.sau dc nu? o freza de mireasasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vazi coafuri de nunta iar machiajulsadnu-i obligatoriu)niciodata sa nu pui fond de ten in exces, daca rochia e rosie rimel negru, daca e alba la fel(sau albastru[dar nu deschis])daca e roz rimel negru spre gri.niciodata pudra!