| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare... daca ma imbrac cu niste blugi albastru dar nu foarte inchis, e mai deschis, o bluza albastru inchis si peste bluza o vestuta verde si niste cizme negre ce parere aveti? este prea colorat? multumesc

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Eu zic ca vesta nu prea merge verde.Iti poti pune o vesta alta culoare daca ai(neagra,alba, bleu, gri). Daca nu ai alta culoare mai bine renunti la vesta:*.In rest te-ai gandit foarte binebatting eyelashes. Sper ca te-am ajutathappy!

| anss23 a răspuns:

Cizmele ar merge foarte bine dar vesta verde nu prea se asorteaza cu albastru, depinde si ce nuante sunt.

| KaRy a răspuns:

Mi se pare o combinatie putin ciudata, eu nu as mai lua vestuta verde, incearca ceva negru, poate.

| ELena30 a răspuns:

Sa asortezi nuante de albastru este foarte bine si cizmele negre merg la aproape orice outfit. Insa vestuta verde e cam mult, incearca un cardigan sau o vestuta neagra. Insa daca vestuta e verde turcoaz, schimba bluza albastru inchis cu una neagra si vei arata superb. Nu uita de accesorii. Succes happy

| bianca_7396 a răspuns:

Ar merge cizmele verzi ca sa se potriveasca cu vesta, in rest e ffff tare