| UKasse a întrebat:

Bună. In curand intru la liceu si vreau niste sfaturi. Cum o conving pe mama mea sa ma lase sa ma machiez? Cum o pot convinge sa ma lase sa imi fac suvite blonde? Eu deja am suvite roscate dar fiind satena inchis nu se observa. Chiar imi doresc suvite blonde si vreau sa imi pot cumpara machiaje dar nu ma lasa mama. Cum o pot convinge? FUNDA

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Te-ai întrebat sau ai întrebat-o de ce nu te lasă?

| UKasse explică:

Am intrebat-o de ce nu ma lasa si mi-a zis ca nu ma lasa sa imi cumpar machiaje pentru ca voi deveni o pitipoanca.