| aLLecsya a întrebat:

Buna happy In curand se va face balul bobocilor, iar eu n`am nici cea mai mica idee cum sa ma imbrac.sadcateva sfaturi big grin?

2 răspunsuri:
| DeeaNegrea a răspuns:

Pai depinde daca esti boboc sau nu... Daca esti atunci trebuie sa iesi in evidenta. Eu am avut tocuri si o rochita alba(merge de minune in club). Eu cred ca secretul este sa iti iei o rochita care sa se potriveasca constructiei tale. Daca esti inalta nu opta pentru tocuri ft inalte(crede-ma am aflat asta pe calea mai grea). Ideea este sa te simti bine, sa fi increzatoare si sa te distrezi. Distractie placuta!

| AnaCraciunCt a răspuns:

In pijamale