| daaaaaaaaaaanii a întrebat:

In Iulie ma duc in tabara... Ce vredeti ca trebuie sa imi iau la mine? Dau funtita.

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Rochite, Accesorii, Ochelari de soare, Costum de baie ( daca aveti piscina ), Sa-ti iei un hanorac subtirel sau un bolero ceva daca e la munte fiindca dimineata Tele seara e friig, Telefon, Parfum, Sampon... Etc.

5 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Presupun ca te duci intr-o zona montana si ar trebui sa iti iei la tine urmatoarele haine, dupa parerea mea:
- trening
- colanti
-pantaloni scurti
- maieu
- rochita/fusta

Si la cosmetice:
-sampon+balsam(daca folosesti) si ce mai folosesti tu pentru ingrijirea parului.
- gel de dus
- deodorant
- parfum
- lotiune pentru corp(daca folosesti)
- crema pentru fata
- oja
si ce mai folosesti tu pentru ingrijirea pielii
Nu iti sugerez ca iti iei dupa tine trusa cu machiaj, pentru ca presupun ca ai o varsta destul de mica, un rimel si un luciu de buze cred ca e suficient.
Eu cam astea mi-am luat la minehappy
Distractie placuta!

| yuliutsa a răspuns:

Depinde de sex... Daca esti fata ai nevoie de mai multe...
- trening
- colanti
-pantaloni scurti
- maieu
- rochita/fusta
- gel de dus
- deodorant
- parfum
- lotiune pentru corp(daca folosesti)
- crema pentru fata
- oja
Vezi si tu ce mai ai prin casalaughing

| yuliutsa a răspuns:

Depinde de sex... Daca esti fata o sa ai nevoie demaimulte...
- gel de dus
- deodorant
- parfum
- lotiune pentru corp(daca folosesti)
- crema pentru fata
- oja
trening
- colanti
-pantaloni scurti
- maieu
- rochita/fusta
Vezi si tu ce mai ai prin casalaughing

| MadiLincik a răspuns:

Daca esti faata sa-ti iai lacuri de unghii, cel putin 2 rochii,lac de par, fundite, telefon ( nu al tau bun(i-a unul mai rau)pentru ca al putea sa til fure),ruj, vopsea pentru ochi, remela, haine de tot felul, un carnet si mai gandeste-te tu ceva pentru fete...happyhappy