| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Da, foarte draguțe alegeri, dar în legătură cu plicul mie îmi place mai mult acesta : http://www.amafashion.ro/plic-negru-din-piele-intoarsa-model-laura77
Pentru că zic eu, merge mai bine cu pantofii, dar e decizia ta.
P.S Distracție plăcută! :*

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Wow,trebuie să recunosc, ştii săle asortezi, încearcă o brăţară mai mică, oricum.
Toate Cele Bune.

| Dianatips a răspuns:

Dragute alegeri!
Eu nu as schimba nimic happy
Distractie placuta la banchet

| KarinuTzaa a răspuns:

Buna!
Este atat de frumoasa rochia... Si parul sper ca o sa-ti stea la fel de bine ca in poza.
Distractie placuta!

| Andraasdfg a răspuns:

Buna. Am banchetul anul viitor si as vrea sa imi fac parul la fel. Daca ti l-ai facut asa, imi poti da te rog detalii? daca a rezistat, daca ai fost multumita..cam cat a durat sa il faci? multumesc anticipat

| IngerCazator explică (pentru Andraasdfg):

Buna! Nu din pacate nu mi l-am mai facut asa pentru ca mai aveam putin timp la dispozitie si mi l-am facut alt fel si sincer mia parut rau!
Intr-adevar e foarte frumoasa coafura si ti-as recomanda sa tio faci pentru ca e simpla dar in acelasi timp si sofisticata!
Sper ca o sa te bucuri de banchet si o sa fii cea mai frumoasa :*
Distractie placuta (chiar daca e anul viito :3 )

| Băă_DiiDii_1999 a răspuns:

Superb, dar cu conditia sa te lase si ai tai sa arati asa... ca poate nu le convine sa dea banii pe din astea...:*

| IngerCazator explică (pentru Băă_DiiDii_1999):

Multumesc
mama este de acord cu tinuta mea happy