| Criss96 a întrebat:

In septembrie anul acesta m-am vopsit pentru prima data cu negru, credeti ca se prinde alta culoare pe par?

Răspuns Câştigător
| Allisson a răspuns:

Atunci vopsestel, sigur se va primi frumos, uite pe cuitie la vopsea, arata din ce culoare si cum se face, doiar stii...si vezi cum o sa se primeasca...bafta.♥

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe negru nu prinde mai nimic

| DNSK a răspuns:

Nu. Doar daca ti-l decolorezi sau il deschizi treptat... Orice vopsea pui peste negru va oferi doar reflexe parului

| SwettyCat a răspuns:

Daca o sa ti-l colorezi si decolorezi si colorezi si tot asa, cand vei avea 30 de ani nu vei mai avea podoaba capilara.
Dupa ce ca oricum va fi alb la batranete, ...defapt n-o sa-l mai ai deloc! laughing

| LolaLollita a răspuns:

Treptat, vei ajunge si la nuante mai deschise. Evita totusi sa ti-l decolorezi.

| Allisson a răspuns:

Doamne,de ce ai vopsit cu negru? NU trebuea_
Descoloreaza-l si apoi alege o culoare chaten inchis sau deschis.

| Criss96 explică (pentru Allisson):

Am vrut o schimbare, s-a decolorat de la spalare acum, are reflexi de shaten inchis, eu as vrea sa iasa un ciocolatiu

| Criss96 explică (pentru Allisson):

Am parul mediu-lung, sa folosesc 2 cutii de vopsea?

| Allisson a răspuns (pentru Criss96):

Incearca mai bine una♥

| Allisson a răspuns (pentru Criss96):

Atunci vopsestel, sigur se va primi frumos, uite pe cuitie la vopsea, arata din ce culoare si cum se face, doiar stii...si vezi cum o sa se primeasca...bafta.♥

| Allisson a răspuns:

Merci pentru fundita♥. Daca til vopsesti chaten mai deskis, poarta o lenta rosie, iti va sta foarte dtagutz.♥

| Allisson a răspuns:

Merci pentru Funda.♥

| Ciocolatzika27 a răspuns:

Stii,dar inainte ce culoare avea parul tau? Pt ca spui k e staten...dar se poate schimba culoarea, blonda nu prea cred deci succes!