| Maiabsolutcavodka a întrebat:

Ajutoooor! M-am vopsit acum 6 luni negru pentru prima data cu o vopsea fara amoniac. Acum m-am plictisit de culoarea asta si as dori un ciocolatiu. Daca ma vopsesc cu un blond mediu credeti ca ar iesi ceva?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să faci o prostie, mai bine mergi la salon.
Pa, pa.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Doar daca te decolorezi se va prinde nuanta. Si te sfatuiesc sa nu te mai vopsesti, chiar iti distrugi parul. Lasa-l cum e el, ca pun pariu ca e ok.

| meandme111 a răspuns:

Daca il vopsesti blond mediu cind o salspeli o sa se ia putin culoarea si culoarea se va face mai inchisa

| Maiabsolutcavodka explică (pentru meandme111):

Ideea e daca prinde sau nu blondul ala...

| Tza_Aly_1997 a răspuns:

Nu va merge, am o verisoara, acum un an era bruneta si a incercat sa se faca roscata dar i-a iesit numai la radacini asa ca si-a luat decolorant si s-a decolorat si dupa sa vopsit roscata. Asa ca ori te decolorezi acasa sau ori te duci la salon.:*