| StefanDiana01 a întrebat:

In ultimul timp am o problema foarte mare legată de aspectul feței mele. In obraji mi s-au format niște găuri destul de vizibile și deranjante. Am incercat diferite creme( destul de costisitoare) însă fără nici un rezultat. Ma poate ajuta cineva cu câteva sfaturi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cremele nu rezolva gaurile in piele, cremele hranesc si hidrateaza pielea si doar atat fac.
Laserul este cel care rezolva imperfectiunile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da derma e scar gel e o crema buna pentru cicatrici.sau peeling chimic.ma gandesc ca in urma acneei ti sau format acele gauri.

| StefanDiana01 explică (pentru anonim_4396):

Da, problema e ca eu îmi strângeam punctele negre formate pe obraji...

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanDiana01):

Sa nu mai faci chestia asta acest lucru poate duce si la riscul de a se infecta. poti incerca peeling chimic sau microdermabraziune faciala este si mai non invaziv este alternativa peeling-ului chimic in caz ca tenul nu suporta peelingul chimic, sau cu laserul.

| AlinaInk a răspuns:

Gasesti creme foarte bune pe siteul http://naturway.ro/