| Cristi_8848 a întrebat:

Buna in urma cu o zi mergeam cu niste prieteni la pescuit si in timp ce mergeam un prieten a luat bricheta de la masina si mi-a pus-o incinsa pe mana si mi-a ramas un cerculet alb cu un semn in mijloc pe mana... spuneti-mi va rog ce sa fac sa imi dispara.

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pai unde e semnul? daca e in palma nu o sa mai ramana deloc semn, daca e in dosul palmei o sa ramana un semn sau pe antebrat iarasi o sa ramana, dar cu timpul adica 5 ani posibil sa nu se mai vada decat daca te uiti cu atentie, dar acum depinde si de arsura, ca daca nu e adanca e posibil sa dispara de tot semnul in 3, 4 luniwinking Da e ok, femeilor le plac semnele particulare laughing)

| Amidepsi a răspuns:

1.ai niste prieteni idioti
2.nu prea ai ce face, asteapta pana dispare.
3.eu m-am ars asta iarna si inca mai am semnul
4.bafta!

| porumbitzza a răspuns:

Exista un spray la farmacie... oximed cred ca se numeste... Probabil iti va ramane semn, dar cu oximed se vindeca mai repede. Sau intreaba farmacistele ca iti recomanda ele ce emai bun.