| Anna1725 a întrebat:

Indata vine balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac,nu-mi puteti da niste sugestii? Am silueta para deci soldurile mai late si coapsele mai groase si putina burtica, dar totusi..cateva sfaturi in legatura cu lungimea,culoarea,tipul rochiei, va rog... Multumesc anticipat :* dau fundaaaaaaa happy

2 răspunsuri:
| karellia58 a răspuns:

Ti-as propune o rochie,cu talia plecata de sub sani,acesta este si in treand si mascheaza foarte bine si burtica si coapsele iar daca ai glezne subtiri si si gamba frumoasa poate fi o rochie scurta,daca in sa ai picioarele de la genunchi in jos,mai groase, iti propun o lungime pana in dreptul gleznei, ceva tip gipsy, dar ai grija si la cum iti aranjezi parul, propun sa te inspiri din foto anii 70(hippi), acolo vei gasi un mare izvor de inspiratie.Sa fi frumoasa!