| AnonymousB a întrebat:

Baieti cum va plac fetele, mai baietoase adica nu poarta haine roz,haine un pic mai largi, nu se machiaza cu fond de ten, intelegeti voi sau haine gen; tocuri de nu stiu cati centrimetri, fardate, rochite. etc etc. big grin sunt curioasa

29 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Cum ne plac fetele?
Oricum!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai, treaba e 'simpla': feminina in gesturi, baietoasa in gandire, frumoasa natural, cu un pic de machiaj care sa-i accentueze trasaturile, cu haine potrivite, adica nu largi, dar nici mulate de sa fluiere muncitorii dupa ea, rochite, tocuri doar daca vrea ea, culorile le alege ea in functie de stare, iar farduri si fond de ten mai bine nu, asta ar insemna ca are probleme, si ma sperii de ea dimineata, cand o vad nemachiata big grin
Cam astea-s preferintele mele laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AnonymousB):

Nu sunt pretentios, nu? laughing whistling

| AnonymousB explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Deloc laughing bine cand am zis largi cred ca am exagerat un pic laughing cum ai zis si tu nici prea largi dar nici prea mulate tongue

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AnonymousB):

Eu m-am gandit la blugii normali, care copiaza formele dar nu stau stramti.
Mi se pare prea mult cand vad fete in colanti pe strada, fara nimic peste ei...

| AnonymousB explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am inceput sa port colanti de un an laughing dar ii port cu camasa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AnonymousB):

Daca nu se vede popoul, sau mai rau, e ok laughing
Chiar seara asta era una cu plodul dupa ea, in niste colanti de se vedea tot... Cat de cuminte as fi, n-am cum sa nu ma trezesc ca ma uit fix in... laughing Nu ma mir ca avea copil.

| AnonymousB explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Woo da nu imi iau colanti din material din ala de se vede tot, nu's nebuna laughing imi iau din aia grosi puppy dog eyes si mai port si camasa care e lunda deci nu se vede nimic laughing si daca ma plictisesc de ei ii tai laughing)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Femeia ideala trebuie sa fie gospodina in bucatarie, curva in pat si doamna in societate. Atentie, a fi doamna in societate tine strict de comportament si nu are treaba cu hainele sau machiajul. Daca indeplineste toate criteriile astea poate sa se imbrace si in salopeta muncitoreasca.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sunt de parere ca o fata trebuie sa aiba feminitatea ei! happy

| AnonymousB explică (pentru Ibrahimovic):

Deci a doua categorie? :3 eu una cand vad fetele ca se dau cu o gramada de fond de ten mi se face scarba straight face sau cand la 12 13 14 ani le vad cu tocuri de 15, nu inteleg cum reusesc laughing

| Ibrahimovic a răspuns (pentru AnonymousB):

Nu asta am vrut sa zic. Nu vreau sa intelegi ca imi plac alea ce se machiaza strident, de fapt, alea nu-mi plac deloc. Ma refeream ca imi place sa aiba unghiile facute, un luchiu de buze dragut, putin fond de ten..intelegi tu! happy big grin

| AnonymousB explică (pentru Ibrahimovic):

He he :3 oke tongue

| Happyjump a răspuns:

Eu sunt mai baietoasa, nu imi place rozul si nici nu ma prea machiez.

| 16Gabriela a răspuns:

Eu sunt din prima alegere, si cred ca si baietii prefera fetele mai "baietoase". happy

| escapegoatxd a răspuns:

Sincer acelea sunt genurile de fete care-mi plac, cand vad fete machiate, tocurile X__X, mai bine sa le vad in tenisi decat in tocuri sa le vad glumete, inteligente, sa ai ce discuta cu ele nu " cf iubi pup " X__x stiu ca nu te intereseaza chiar atatea detalii dar noh zic ce am pe sufletel...

| AnonymousB explică (pentru escapegoatxd):

Nu i bai, imi place sa citesc laughing :3 Eu nu inteleg cu pot merge pe tocuri laughing)) tenisii la putereee! laughing

| escapegoatxd a răspuns (pentru AnonymousB):

Auzi stiu acum ca nu e treaba mea dar sunt curios ( poate mai stii ti-am mai raspuns la cateva intrebari ) ce mai e cu tine, cum ai facut cand ai vorbit in fata clasei la sfarsit de an, cum te-ai descis cu Italia ( da mai facut foarte curios, pana acum pe cei din TPU, persoanele random care le vad doar de raspund si pa dar nu stiu esti caz mai sperial laughing )...

| AnonymousB explică (pentru escapegoatxd):

Pai am vorbit cu tata si a spus ca ma duc in Italia daca iau examenu, nu a mai trebuit sa vorbesc in fata clasei, diriginta a vorbit atat laughing he he ma simt speciala :3 laughing))

| escapegoatxd a răspuns (pentru AnonymousB):

Si inca ceva ( iti pun o intrebare in intrebare, lol, dar cum ai spus iti place sa citesti si ai prins un copil curios, sorry) esti genul timid in realitate si adevartul TU il expui virtual? asa imi pari, daca nu scuze pentru spawn-u la intrebare... X__x

| AnonymousB explică (pentru escapegoatxd):

Nu vrei sa vorbim prin mesaje? laughing

| escapegoatxd a răspuns (pentru AnonymousB):

Adica? prin telefon rolling on the floor, sunt falit nu am bani pe el si nu stiu daca vorbesti la caterinca sau serios ( din cauza lu' " : ) ) " ) oricum nu am ce pierde YH adicoman15winking

| AnonymousB explică (pentru escapegoatxd):

Nuuu laughing)) mesaje TPU laughing) nu mai am YH laughing

| tsal24 a răspuns:

Imi plac fetele care nu incearca sa iasa in evidenta prea tare, care nu se macheaza, in general cele care nu isi ascund defectele in fel si chip.

| Jasonn99 a răspuns:

Eu traiesc cu o astfel de fata de aproape de 10 ani si sunt indragostit de ea ca in prima zi.Dar, atunci cand avem un eveniment important (cum a fost nunta unui amic acum un an) stie sa ai tinuta potrivita evenimentului.In rest, naturala adica "baietoasa". Personal, nu am agreat niciodata fetele glossy.Nu ma intelege gresit, nu am nimic cu nimeni.Dar nu sunt pentru mine.Mi se par false.

| AnonymousB explică (pentru Jasonn99):

De aceiasi parere sunt si eu laughing Sunt baietoasa, si la un eveniment ma imbrac in rochie si pantofi dar neagra :3

| Sorin2001 a răspuns:

Iubesc fetele de genul!