| FaraNumePls a întrebat:

Buna, îs băiat happy și vreau să îmi schimb puțin frizura, eu mă tund mereu prin părți la 1 și îmi las parul ăla de pe mijloc, din el cer sa îmi i-a foarte puțin. Dar nu știu cum sa mi-l fac. Îmi crește forte repede parul prin părți și se vede ca dracu'. Îmi stă bine in primele 2 săptămâni, ideea e cã nu mă pot tunde chiar așa mereu că la mine in oraș nu e nici frizerie.Și trebuie să ies din "oraș" și e ceva de mers. În fine, idei? Eu as vrea tot ceva in genul asta dar nu știu... Voi cum aveți parul?

8 răspunsuri:
| AcTy a răspuns:

Cauta pe Youtube : hairstyles men 2017 si vezi acolo diferite imagini cu frizuri si explicatii

| ElSueno a răspuns:

Spune-i la frizer sa-ti faca fade in parti.

| FaraNumePls explică (pentru ElSueno):

Mulțumesc pentru sfat

| FaraNumePls explică (pentru AcTy):

Mulțumesc happy

| FaraNumePls explică:

Uh deci daca te tunzi ești gay? laughing N-am mai auzit așa ceva până acum

| EmanuelKant a răspuns:

0 tati ca esti baiat.

| FaraNumePls explică (pentru EmanuelKant):

0? Nu cred. îs adolescent, liceu. nu cred că aș rezista nici o zi

| EmanuelKant a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ce nu te lasa profesorii? N-au ce sa-ti zica.Esti barbat, asa iti sta cel mai bine.