| LaElly11 a întrebat:

La ce salon în București se pot scoate punctele negre? (de preferat printr-o metodă cât mai delicată)

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Ce buget ai alocat?
Eu strict pentru curatare, adica demachiere, indepartat puncte negre cu spatula aia sonica plus crema de final si masaj am fost la Nomasvello centru ala de epilare din mall uri care face si tratamente faciale.
Semimultumita am fost, 150 lei a costat.
In rest am fost la una de isi face reclama pe Instagram ea si lucreaza in salon unde vin si tot felul de persoane publice si vedetute, scump si rapid, nu a meritat banii, a costat 320 ron bani pe care i-am regretat total.
Tenul nu a aratat wow in privinta curatarii in condiitile in care nu am tenul full de puncte negre si nici nu ma asteptam sa arat ca dupa o operatie estetica gen :))
In schimb cica astia de fac si hydrafacial clean face = tratament profi ar fi smecheri de tot dar pretul e pe masura;)
https://elos.ro/pages/preturi/
Eu la anya beauty studio vreau sa ma duc in vreo 2 saptamani, o urmaresc pe insta de multicel, lucreaza cu spatula si unde sunt puncte mai greu de scos manual cum ar veni dar pare o tipa delicata.
https://www.facebook.com/aniabeautystudio/
Nu iti recomand saloane de cartier, o sa iesi killarita pe fata in 99% din cazuri;) la 100 lei curatarea nu au cum sa aiba aparatura buna si angajati specializati ci vreo cosmeticiana ce lucreaza pe metoda comunista;)