| doraintrebatoarea12 a întrebat:

Buna lume. Am o problema transparenta. Eu merg maine la o zi de nastere si o sa port o bluza semi-transparenta. Ceva gen ie. Problema e ca am doar un sutien roz bombon si unul gri cu ceva stele albe. Ce pot face sa nu se vada sub bluza? Il pot decolora cumva pe cel gri ca sa nu se vada dar fara sa il spăl cu nu stiu ce? Va rog ajutor urgent!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Femeie fara sutien alb in garderoba?
Pai, atunci mai bine nu ia nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca mergi la un botez, incearca sa porti ceva mai serios, gandeste-te ca vin si oameni mai in varsta, familia, si este jenant sa te imbraci ca la discoteca.
Ia-ti o bluza eleganta, ori o rochita frumoasa, dar care sa nu fie transparenta si care merge cu orice sutine pe dedesubt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Unde scrie ca ea merge la un botez?
Si a zis ca poarta o bluza tip ie,probabil alba, iar hainele albe si subtiri sunt semi-transparente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un maiou pe dedesubt.
Asa o multumesti si pe Gretta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai un maiou alb, o bustiera alba? N-ai ce sa-i faci sutienului, doar sa-l bagi in clor, da dracu site ce o sa iasa si nu merita sa-ti bati capul asa. Mai bine alegi altceva si pe viitor cumpara-ti un sutien alb, unul nude si unul negru. Au aia de la h and m si seturi de asa ceva. Fara model, fara chestii iesite in relief, fara danteluta etc. Strict basic.

| Printesa10TM a răspuns:

Ia-ti un maiou alb. Sau imbracate cu altceva daca se poate.