| AndreeaMaria241 a întrebat:

Recent mi-am epilat mustața singura, acasa, cu ajutorul benzilor cu ceara. M-am iritat foarte tare si m-am dat cu crema de galbenele sperând ca va dispărea iritatia. După 2 zile a disparut si nu m-a mai usturat pielea, dar am rămas cu semne pe fata, niste pete rosii. Cum pot scapa de acestea? Am nevoie de ajutorul vostru urgent, trebuie sa scap de aceste pete in cel mai scurt timp! Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Aurora99 a răspuns:

Da-i cu corector si fond de ten pana trece, dar nu abuza, caci se infecteaza si mai rau, altceva n-ai ce face

| Wamper123 a răspuns:

Cred ca benzile acelea de ceara nu erau pentru mustață. Continua sa-ți dai cu crema de galbenele și te sfătuiesc sa nu mai folosești alea.
O zi buna! ☺