| newaccountbye a întrebat:

Bună! M-am uitat pe vreme și dimineață când plec la liceu vor fi 8 grade, iar până la ora 15 se vor ajunge la 18-19 grade. Credeți ca aș părea vreo dubioasă sau ciudată dacă mă îmbrac în această blăniță? Nu vreau să par îmbrăcată de iarnă, cu toate ca pe interior geaca nu e deloc groasă https://images.app.goo.gl/xWoaGRCfzYasz5ft5

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vine frigul de iarna.
Tu imbracate sa-ti fie cald si lasa-le pe cei cu "moda" sa treure de frig.

| Simpatic a răspuns:

Ce importanta are ce crede lumea?
Punem prea mult accent pe acest lucru, strainii nu o fac!
Cei si cele care fac atatea compromisuri in viata sa aiba masa si casa crezi ca pun accent pe ce spun ceilalti? Nu, desi poate ca ei ar trebui...
Ori tu, nu ar trebui ca nu e o chestie grava.
Dimineata cu blanita si in cursul zilei o dai jos happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu te intereseze cum pari.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa te imbraci cu ce doresti, fara sa iti pese de ce zic sau cred niste oameni pe care cu greu ii vei mai intalni dupa ce terminati astia 4 ani.Toti colegii mei de liceu s-au imprastiat prin tara si nimeni nu mai da doi bani pe cineva, in afara de prietenii apropiati care au pastrat legatura.

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si ce iei depesupt! o camasa ar fi ok
de asememenea te poti imbraca in stilul foilor de ceapa, adica mai multe straturi.Adica poate fi un maiou, tricoucu maneca scurta, polar, vesta de fas! La pranz pui eventual vesta in ghiozdan.

| Hyperion7 a răspuns:

E ok pentru sezonul asta, eventual o dai jos daca îți e cald.
Nu pari deloc dubioasă, la ce am văzut eu, asta e nimic toată laughing

| Sophieka a răspuns:

Ti-am raspuns lung si detaliat la o alta intrebare si te-am intrebat apoi daca ai facut vreo meditatie si ti-a fost de folos. Vad ca esti activa si postezi dar nu ai avut obrazul macar sa raspunzi la intrebare.
Cred ca multi nici nu meritati sa fiti ajutati daca nu stiti sa fiti unpic cu bun simt.

| newaccountbye explică (pentru Sophieka):

Ma aflu într-o perioadă foarte stresantă din cauza liceului, am dat foarte multe teste în săptămâna aceasta și maxim 2 ore dacă am petrecut zilnic pe telefon. Am mai pus această întrebare pentru ca aveam nevoie urgentă să știu, însă mesajul dumneavoastră nu îl văzusem… Înțeleg ca ați fi vrut să știți, deoarece v-ați implicat să îmi explicați și să mă ajutați cu problema mea, iar pentru asta vă mulțumesc foarte foarte mult! Îmi pare rău dacă v-am dat o impresie greșită, vă cer scuze! Chiar nu am avut energie și starea necesară să fac meditație, dormeam câte 4 ore pe noapte, cerințele fiind foarte ridicate la liceu. O să încerc începând din acest weekend și o să revin cu răspuns…

| sammie a răspuns:

Nu! Este foarte frumoasa! Si merge pentru vremea de afara.

| MotoBlitz a răspuns:

De ce te-ar interesa? Viața e atât de urâtă și jegoasă oricum, dacă te gândești și la ce spun acești Austrolopiteci, atunci ajungi să vrei să te spânzuri.
Fă ce vrei și îmbracă-te cum vrei că vei muri la un moment dat și vei rămâne doar cu ideea că ceilalți te-au văzut bine, nu că tu te-ai văzut bine

| Hyperion7 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Foarte sobru formulat straight face