| Ririru a întrebat:

Cum e vopseaua L`Oreal casting creme gloss?
Nu vreau o vopsea permanenta, asa ca am ales sa ma fac cu asta, dar nu stiu foarte multe despre ea. A folosit cineva de pe aici, e buna?!

Si ce nuanta de roscat imi recomandati, daca parul meu e un saten mai inchis ( de fapt acum e saten laughing si are si niste reflexi roscate din cauza ca m-am facut cu nuantator de la Londa, care nu a rezistat foarte mult ) iar tenul meu e putin mai inchis?

Funda

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu am folosit (cred ca vreo 3 nuante diferite). Parul a ramas la fel de sanatos si dupa vopsire, deci nu dauneaza firului de par. Am fost multumita de rezultat doar ca tine mult mai mult in par decat ai crede. La un moment dat m-am vopsit cu negru albastrui si cred ca 6-7 luni l-am tot avut in par si crede-ma, nu mai aveam chef de el :|
Daca tu il vrei pe o perioada mai lunga de timp, iti recomand negrul acela albastrui (nuanta 200 cred) ca arata superb.
http://www.lorealparis.ro/_ro/_ro/products/product-sheet.aspx?code=HCo1_21 Uite aici nuantele. Sa nu incerci nuanta 316 ca e un mov ciudat si urat ( a avut o colega).

Orienteaza-te spre nuante inchise, foarte inchise mai ales ca acum e vara si ca ai pielea mai inchisa la culoare.

Sper sa te ajute.

| Ririru explică (pentru BruneTTe):

Eu as vrea o nuanta de roscat. tenul meu e usor de tot inchis, dar nu foarte inchis. Multumesc oricum pentru raspuns!

| Zoey112 a răspuns:

Eu nul l-am folosit dar mama da si e foarte bun am observat ca e foarte usor