| Fundă25 a întrebat:

Buna!
Ma duc maine la un botez, si am o problema. Mi-am achizitionat o rochie, putin peste genunchi. Sunt cam cracanata de fel, avand picioarele in forma de X (de la brau pana la genunchi sunt asa () iar de la genunchi in jos iarasi asa () ). Imi sta foarte bine in rochia aceea - din spusele celor ce m-au vazut -.Acum, eu nu stiu. ce sa fac, sa ignor parantezele de la picioare, sau sa ma duc in blugistraight face.

Merci.:*

P. S.: Picioarele sunt fara semne de "buna purtare", fara celulita, fara vergeturi.happy

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Parantezele se corecteaza de minune cu niste tocuri potrivite, mai inaltute. O sa crezi ca nu-s picioarele talehee hee Ramai la rochie si ia-ti ceva tocuri.
Si asa, pentru viitor, gandeste-te la o chestie. N-ai sa poti evita toata viata rochiile din cauza problemei asteia. Si in plus, sunt sigura ca nu e foarte evidenthee hee

| Brookee a răspuns:

Nimeni nu este perfect.Ce conteaza. Ceilalti s-ar simti jigniti daca ai merge in blugi.Asa deduc eu.Plus ca o sa iti stea atat de bine incat nimanui n-o sai mai pese de picioarele tale ptk o sa aiba ochii fixati la rochie.Crede`ma este mai bine cu rochia

| Any a răspuns:

Parerea mea e sa mergi in rochia pe care ai achizitioanat-o deoarece este un botez si acolo cel putin pe la mine se obisnuieste ca fetele tinere sa fie in rochii.Asculta-ti inima.Bafta!

| Arianaaa33 a răspuns:

Cum crezi tu happydar daca cei dragi ti-au spus ca-ti sta bine.atunci iti stawinkingdeci. parerea mea e sa te imbraci cu rokita :*fundalove struck

| Maarriaaa a răspuns:

Daca iti vei lua blugi[daca sunt si stransi p picior] iti vor scoate in evidenta mai mult picioarele. Mai bine du-te in rochie. Daca zici ca ai picioarele in "forma de x" si rochia peste genunchi nu o sa se vada partea de sus ci doar cea de jos. AR fi mai bine.decat blugi care scot mult mai mult in evidenta.