| MazareanuSephora a întrebat:

As Vrea sa scap de parantezele de la picioare... Ma simt aiurea, parca-s crăcănata.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca esti fata din imaginea de la profilul tau, orice baiat va fi de acord ca nu are rost sa te simti aiurea.
Mai stiam o fata de o frumusete rara, dar care se crampona de faptul ca avea nasul cam marisor, si e drept, il avea, dar nu era ceva care sa iasa in evidenta incit sa justifice vreo 3 operatii estetice pentru miscorarea lui. Si inainte, cand avea nasul mare, si dupa, cu asa-zisul nas normal, eu am privit-o la fel, diferenta pe care era o sesiza si o facea sa se streseze nu era observabila.
Sper ca nu esti si tu ca ea, sa fii frumoasa si sa te cramponezi de un aspect marunt al fizicului tau. Perfecti nu putem fi, si cel mai bine e sa ne acceptam asa cum suntem in pielea noastra. Treci peste faza cu parantezele si uita-te la celelalte lucruri frumoase pe care le-ai primit, caci sunt destule.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta un ortopted sa te ajute, daca este vorba de picioare strambe.
Daca esti foarte slaba, atunci sportul si mancarea sanatoasa, sunt cele care to pot ajuta.
Incearca sa imbraci pantaloni mai largi sau fuste mai lungi, in situatia in care ai paranteze intre picioare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ingrasa-te

| Ineys a răspuns:

Subiectul asta depaseste TPU, daca nu cumva se afla un medic pe aici. Mergi si vorbeste cu medicul de familie, probabil te va indruma catre ortopedie daca e o problema de la oase. Pot fi si alte cauze, dar el stie cel mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Buna / Salut am si eu la fel de la fotbal ...nu trebuie sa te superi crezi ca mie imi pasa ca imi zice cineva glume de genu intorc vaporul fara sa ating malu.am 23 de ani si am facut fotbal de la 7 ani si la 21 m-am lasat ca s-a intamplat ceva.fii tu, nu ce vor ei

| uuuUtuC1998 a răspuns:

Incearaca sa apesi tasta backspace pana dispar parantezelewinking