| BadGirl000 a întrebat:

Ma intrebam daca fete poarta bretele stiti din acelea care se pun la blugi si atarna jos.Eu am vazut baieti care poarta dar nu am vazut fete si as vrea sa stiu.Dau funda! :-D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Arata bine.happy
Eu am purtat si as mai purtatongue

5 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Da acum des observ sa se poarte si bretelele alea si papioanele. E ok dar in combinatie mai buna, de exemplu cu blugi mulati si o bluza fara prea multe decoratiuni, s.a.

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca unele fete poarta.Si unora le sta chiar bine.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da,am purtat.
*-*

| Solsagan a răspuns:

Dacă-ţi plac, poartă.

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

Da se poarta.Cunosc o multime de fete care poarta astfel de bretele si sunt chiar la moda.