| SuperLover a întrebat:

Ma puteti ajuta sa-mi fac un meniu cu ce as putea manca zilnic ( mic dejun, pranz, cina) pe baza acestei diete http://www.dietetik.ro/dieta-anti-inflamatoare/6641.html ? Multumesc! ( funda :D )

1 răspuns:
| OpenYourEyes a răspuns:

Hey,am eu o sugestie. happy

Mic Dejun: Un ceai sau suc de merisor fara zahar,legume si fructe precum:morcovi,afinele, murele, capsunile si zmeura,strugurii rosii,mere

Pranz: Un bol cu supa de legume.(rosii,ceapa rosie si galbena,cartofi,morcovi,patrunjel)

Cina: Somon la cuptor cu sos, macrou.

Intre mese mai poti bea un pahar de suc natural sau fructe.
Nu ma prea pricep la asa ceva, ceea ce ti-am scris eu este doar o sugestie. happy

Numai bine.