| Chocolate_2137 a întrebat:

Marti am balul bobocilor si vreau sa imi fac bucle.Am ondulator dar prolema este ca eu am parul moale si nu stau buclele chiar daca dau si cu fixativ. Vreau si eu niste idei cum sa imi fac bucle, vreau sa se vada cat mai bine.Eu am parul pana la umeri.Ms mult:*:*:*. Dau FUNDOOOIIIlove struck

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Pai o prietena de-a mea si le-a pus pe bigudiuri. A aratat foarte bine. Si le-a pus cand avea parul ud si a stat ceva vreme cu ele. Asta e cea mai buna metoda

5 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel asa ca m-am dus la coafor

| pink_7086 a răspuns:

Pfff...pai mai bine te-ai duce la coafor...singura nu-ti iese (am incercat si eu)winking

| ancaa_1330 a răspuns:

Incearca si cu placa si la sf dai cu fixativ ar trebui sa stea :d

| byby_9768 a răspuns:

Poi exista ceva...Bigudiurile
Succes sper ca te-am ajutat