| Mara6392 a întrebat:

Bună! Merită să îmi cumpăr un IPL?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Explica faptul ca-i vorba de un epilator. Altii ar putea sa creada ca-i vorba de Indian Premier League.hee hee Sa nu va fie lene sa puneti intrebari complete si explicite!
Eu cred ca daca-ti permiti, merita. Am inteles ca efectul se pastreaza peste 3-5 ani. Ar merita sa faci procedura si altora ca sa-ti scoti banii. Adica n-as da banii pe un produs care costa 500 lei. Un Philips, un Braun, ceva de marca merita.

Răspuns utilizator avertizat
| ponturi a răspuns:

Merita, darrespecta principiul celor 24 de ore, adica vezi un produs asteapta sa treaca 24 de ore intre timp te gandesti daca chiar iti trebuie, daca este util, daca merita pretul.

| floruits a răspuns:

Bună!

Dacă are un preț accesibil și te ajută la ceva, desigur!

Zi frumoasă.