| AmaliaApetri a întrebat:

Mi-am cumparat nuantator Trendy colors, in nuanta rosu Rave(sunt satena medie) si voiam sa intreb inainte sa mi-o aplic daca se duce dupa 6-8 spalari asa cum scrie pe ambalaj?
Pateaza la fiecare spalare? Sau spuneti-mi cele care au folosit cum sta treaba cu vopseaua asta, ca am citit niste intrebari postate mai demult si nu au fost multumitoare. Zicea ca nu se duce culoare din par, ca pateaza prosoapele, etc.
Funda.

3 răspunsuri:
| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Buna eu azi mi-am cumparat nuantatorul si nu pateaza adica te speli bine pe cap cu samponul astepti o jumatate de ora iar dupa acea te speli iar la urmatoarea spalare nu va lasa nici o pata pe prosop si nu iti va cadea parul nici o chestie de asta asemanatoare
colega mea eu am folosit si nu mi s-a intamplat nimic si mama mea foloseste din vara si nu a patit nimic cu curaj,, Curaj pasare ca te tau '' culoarea se duce din par dupa 4-6 spalari happy

| Dana_Maria_1988 a răspuns:

Nu are cum sa se duca in 3-4 spalari, reflexele cred ca o sa iti ramana si peste o luna doua in par.

| Maria972001 a răspuns:

Am folosit-o si eu. Se duce si mai repede 3-4 spalari. Important este ca 1 oara sa te speli bine si dupa nu mai ai probleme.